-4
Declined

Банн

Suren Haroyan 5 years ago updated by Isa Believe 5 years ago 22
Пожалуйста раззбаньте Armabloody я не сидел на кликере,это какая т ошибка,это из за мышки,у меня не обичная мишка
+1
Under review
а причем тут твоя мышка ?
я лично ловил тебя на кликере.
-1
мышка х7 ,,, но больше не буду им пользоватся,пожалуйста Фиш,посматри мою просьбу,и раззбань,я не буду больше так
+1
а больше и не надо, ты когда правила перечитывал в последний раз ? там всего 22 пункта и не менялись они уже 10 лет.
-1
На мишці Х7 не настроїти обхід кроликів под друге якшо таке й можливо покажи фішові в скайпі ато вже дуже піднадоїли клікери то на евентах то в зонах. Бан вічний. Тим більше  Фіш сказав якщо зловить сам, бан. А на скільки я знаю розбанів за клікерство яким би воно не було немає. Якшо зараз розбанити арму тоді треба переглянути бан і всіх інших клікерів.
-1
Руслан я не понял что ты тут написал,но я прошу Фиша чтоб разбанил,он будет решать,да или нет
+1
Ботоводство запрещено. Ботоводством называется использование программ, отличных от принятой эталонной версии.
20-й пункт правил.
-1
Без сумнівів но такоже треба звернути увагу що ти в прямому порядку порушив 20 пункт правил Використана програмне забезпечення відмінне від клієнта сервера. Причому БУВ зловленій на гаряче самим адміністратором. Про що тут может буті мова. Если тобі розбанять Вийди шо якшо порушіті прямого права но пообіцяті шо НЕ буш користуватись поплакатіся то розбанять. Тоді навіщоб банить якшо попросіті и розбанять.Такім чином виходе шо правила є не для всех або їх можна обійті при питань комерційної торгівлі условиях, что Вже самє по Собі являється абсурдом. І на сам кінець якщо ти Чі Не зрозумів що там написано Це вже Твої проблеми дай про що може буті мова Прошу щоб розбанілі попроси Фулк може проканає.
-1
боже мій пишу на українській віправляє на Якийсь суржик то в усіх так?
Фиш я тебя очень прошу,сделай 1 раз как б замечание,но пожалуйста не забань,я почти год играю тут,много нафармил,серв нравится,я не буду юзать нечего,я все осознал,никокого косяка не было до этого,пожалуйсто сдлелай предупрждение
+2
я не могу делать исключения, исключения это прецидент. Тогда придется других разбанивать
-1
Так будь   -ласка дай  відповідь .Якшо після такої заяви тебе розбанять виходить 2 речі якшо дуже попросити можуть розбанити і за пряме правопорушення причому зловленому на гарячому адміном а не по скрінах чи наклепах. По друге виходить шо якшо ти розкаявся тоді так само якшо всі уссвідомлять свою вину і пообіцяють нічого більше не юзати то можна рощбанювати, абсурд. Бан для того і створений шоб наказати і показати іншим що буде якшо порушувати правила а вийде якшо порушувати правила можна будети безнаказаним.
-1
ой поки писав відповіли=(
-1
это как б не кликер,а мышка,вот поетому я прошу
-1
Фіш вибач що вмішуюся думаю вже все сказано показано і доказано . Постав статус не помилка або відхилено і все закінчим демагогію
-1
Ти хоч сказать что твоя мишка сама собой виделяла мобов бес никаких настрожк макросов и так дале? тоисть сама ползала по коврику? только при таком раскладе ето не щитаєтса дополнительним ПО.
-1
Руслан если есть вопроси задай в личку,ты кто вообще? и почему суеш свой нос сюда?
Руслан а ты тут свой скаип напиши
Справедливость Восторжествовала
-1
быть таким уродом,и хотет плохое людам вернется тебе обратно,,,ты иди себя в зеркало посматри лучше,,,мегамозг тупой